€ 7,25 € 5,99
Niet op voorraad
Dimbare LED driver 900mA 40Watt 0-10Volt
-
24 uur -
2 jaar -
40W
- Categorieën:
- LED Dimmers & Drivers
- Led Panelen
- Led Paneel Accessoires
| Artikel nummer | 1286 |
|---|---|
| Levertijd | 24 uur |
| Gewicht | 0.100000 |
| Aansluiting | netsnoer +/- 40cm |
| Wattage | 40W |
| Minimaal te bestellen | 1 |
| Gebruik | Binnenn |
| Garantie | 2 jaar |
| Certificate | CE / RoHS / TÜV |
| Dimbaar | 1-10V |
| Product Kleur | Wit |
Schrijf uw eigen review

