LIMEA GIGANT LENS_60 LED 52W 230V 150cm IP65 NW (4000 kelvins) IK09 154 lum/wat 5 years warranty
Artikel nummer
SLI028026NW_60
€ 91,48 € 75,60
Niet op voorraad
-
3 dagen -
5 jaar -
1490 x 72 x 70mm -
52W -
IP65
- Categorieën:
- Led TL Armatuur 150cm
| Artikel nummer | SLI028026NW_60 |
|---|---|
| kleur | K4000 |
| Wattage | 52W |
| Minimale aankoop | 1 Stuk |
| Afmetingen | 1490 x 72 x 70mm |
| Dikte (in_mm) | 72mm |
| Levertijd | 3 dagen |
| Gewicht | 0.500000 |
| Voltage | 220V |
| Type Lamp | LED |
| Te gebruiken bij temp | -20/+40 |
| IP | IP65 |
| Kwh/jaar | 104 |
| Geleverd incl. lichtbron | Nee |
| Gebruik | Buiten & Binnen |
| Stralingshoek | 60 |
| Garantie | 5 jaar |
| Behuizing | Aluminium en Polycarbonaat |
| Energielabel | A+++ |
| Branduren | 50000h |
| Certificate | CE / RoHS |
| Dimbaar | No |
| Cri | >80 |
| Product Kleur | Grijs |
Schrijf uw eigen review

