Led Paneel 60x60cm 45W IP44 RA90 K4000 108L/W incl Flikkervrije driver
Artikel nummer
SLI035051NW_PW
€ 41,31 € 34,14
Niet op voorraad
-
3 dagen -
5 jaar -
595x595x14 mm -
108L/w -
45W -
IP44
- Categorieën:
- Led Panelen 60x60cm
| Artikel nummer | SLI035051NW_PW |
|---|---|
| Wattage | 45W |
| Lumen | 108L/w |
| kleur | K4000 |
| Stralingshoek | 120° |
| Te gebruiken bij temp | -20/+40 |
| Branduren | 50000 h |
| Behuizing | Aluminium |
| IP | IP44 |
| Product Kleur | Wit |
| Afmetingen | 595x595x14 mm |
| Gewicht | 2.200000 |
| Garantie | 5 jaar |
| Levertijd | 3 dagen |
| Aansluiting | Driver |
| Type Lamp | LED |
| Incl. Driver | Ja |
| Kwh/jaar | 90 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Buiten & Binnen |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Dimbaar | No |
| Dikte (in_mm) | 14mm |
| Cri | >90 |
Schrijf uw eigen review






