| Artikel nummer | XT90400 |
|---|---|
| kleur | K6000 |
| Wattage | 5W |
| Minimaal te bestellen | 4 |
| Afmetingen | 335*245*45mm |
| Dikte (in_mm) | 245mm |
| Gewicht | 1.000000 |
| Type Lamp | LED |
| Te gebruiken bij temp | -20°C ~ +55°C |
| Lumen | 80L/w |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | SMD |
| IP | IP 20 |
| Kwh/jaar | 10 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Binnenn |
| Stralingshoek | 180º |
| Garantie | 2 jaar |
| Behuizing | Kunststof |
| Energielabel | A+++ |
| Branduren | 30.000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Dimbaar | No |
| Cri | 80 |
Schrijf uw eigen review

