LED GLS A60 E-27 8,5W 230V RGBW+CCT+DIM BTM SMART EASY SMART
Artikel nummer
WOJ+14628
€ 4,83 € 3,99
1291 Op voorraad
-
3 dagen -
2 jaar -
60 x 117 mm -
110L/w -
8.5W -
IP20
- Categorieën:
- E27
- Smart Led lampen
- E27
| Artikel nummer | WOJ+14628 |
|---|---|
| kleur | K2700-6000 |
| Wattage | 8.5W |
| Minimale aankoop | 4 Stuk |
| Afmetingen | 60 x 117 mm |
| Diameter | 60mm |
| Levertijd | 3 dagen |
| Gewicht | 0.010000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | E27 |
| Type Lamp | LED |
| Lumen | 110L/w |
| Incl. Driver | Ja |
| IP | IP20 |
| Kwh/jaar | 17 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Buiten & Binnen |
| Stralingshoek | 220° |
| Garantie | 2 jaar |
| Behuizing | Kunststof |
| Energielabel | A+++ |
| Branduren | 17000 h |
| Certificate | CE / RoHS |
| Dimbaar | SMART |
| Cri | >80 |
| Product Kleur | Wit |
Schrijf uw eigen review


