€ 6,32 € 5,22
277 Op voorraad
-
3 dagen -
2 jaar -
82x82x52mm
- Categorieën:
- Inbouwverlichting IP65
- LED Spots Inbouw
| Artikel nummer | SLIP001008 |
|---|---|
| Minimale aankoop | 1 Stuk |
| Levertijd | 3 dagen |
| Gewicht | 0.155000 |
| Afmetingen | 82x82x52mm |
| Montage Gat | 73x73mm |
| Gebruik | Buiten & Binnen |
| Garantie | 2 jaar |
| Behuizing | Aluminium |
| Dikte (in_mm) | 51mm |
| kleur | lichtbron niet inclusief |
Schrijf uw eigen review









