€ 134,78 € 111,39
Niet op voorraad
-
3 dagen -
2 jaar -
1700x65x67mm -
6000lm -
36W -
IP66
- Categorieën:
- Pendel lampen
| Artikel nummer | SLI047006NW |
|---|---|
| kleur | K4000 |
| Wattage | 36W |
| Minimaal te bestellen | 1 box |
| Afmetingen | 1700x65x67mm |
| Aantal | Doos (12 stuks) |
| Levertijd | 3 dagen |
| Gewicht | 1.480000 |
| Type Lamp | LED |
| Te gebruiken bij temp | -20/+40 |
| Lumen | 6000lm |
| Incl. Driver | Ja |
| IP | IP66 |
| Kwh/jaar | 72 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Buiten & Binnen |
| Stralingshoek | 120 |
| Garantie | 2 jaar |
| Energielabel | A+++ |
| Branduren | 50000h |
| Certificate | CE |
| Dimbaar | No |
Schrijf uw eigen review

