LED Driver 500/650W 1-10V – 180-305V – voor LED High Mast
Deze professionele LED driver van 500/650W is bedoeld voor de modulaire LED high mast lampen van 500W die zonder driver worden geleverd.
-
3 dagen -
5 years -
IP 66
- Categorieën:
- LED High Mast Verlichting
Deze professionele LED driver van 500/650W is bedoeld voor de modulaire LED high mast lampen van 500W die zonder driver worden geleverd. De driver werkt op een ingangsspanning van 180-305V en is waterdicht volgens IP66.
Deze driver is dimbaar via 1-10V, zodat je de lichtsterkte met een eenvoudig regelsysteem aanpast. De driver staat standaard ingesteld op 500W. Met de los verkrijgbare programmer pas je het uitgangsvermogen aan tot maximaal 650W.
Omdat de driver los van de lamp wordt gemonteerd, plaats je hem op een goed bereikbare plek aan of bij de mast. Dat maakt onderhoud en eventuele vervanging veel eenvoudiger. De passende lampen vind je bij de gerelateerde producten. Je krijgt 5 jaar garantie.
| Dimay Sku | DM100975 |
|---|---|
| Minimale aankoop | 1 Stuk |
| IP-beschermingsklasse | IP 66 |
| Levertijd | 3 dagen |
| Gewicht | 13,2 kg |
| Toepassing | Buiten |
| Garantie | 5 years |
| Behuizingskleur | Zilver |

